Македонската пејачка се закани дека ќе тепа: Јавно ќе објавам кој ќе биде тепаниот

Марија Тодоровска или попозната како Марија Луиса знае како да го привлече вниманието на јавноста и да се најде во центарот на вниманието.

Згодната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед.

Имено, Марија Луиса отсекогаш изгледала привлечно, пожелно, атрактивна, а на своите настапи прави и одлична атмосфера.

Овојпат одново се огласи на социјалните мрежи каде отворено се закани и порача:

„Помина доста време како сум мирна и не сум се скарала со никој. Почнуваат некои личности да ме повоцираат, треба да се вратам онаа старата Марија и да ги тепам за да знаат каде им е местото.

Наскоро јавно ќе објавам кој ќе биде тепаниот, сите ќе го видите“, вели Марија.