Month: October 2023

Шармантната водителка има проблем по бурна врска: Колку сум постара, толку полесно ги ширам нозете

Претходните денови шпанската водителка Алба Кариљо се најде во центарот на вниманието поради нејзиното интервју за разделбата со познатиот тенисер Фелисијано Лопез.Алба кон крајот на...

Македонскиот музичар си замина од државата: Моравме да се иселиме од дома – време е за нови хоризонти

Познатиот македонски диџеј Марјан Мац Петровски неодамна правеше свадба со својата избраничка, а сега очигледно ја користат можноста да избегаат во странство. Така, тој си...

Не може да го помине месецот без 3.000 евра – познатата пејачка открива колку троши: Не знам како со финансиите

Пејачката Марина Висковиќ минатата година изјави дека не може да издржи месец без неколку илјади евра, што предизвика бура на мрежите. Имено, како гостин во...

Виетнамка со веспа од 50 кубика го пропатувал цел Балкан, ама во Македонија и се случил пех, па проговори кој ја спасил

Симпатичната Виетнамка Елизабет Данг, која од Австралија се пресели во Србија ги освои сите во таа држава, но и регионот со својата непосредност, но и...

Валентина од светиниколск: Болна сум, но немам пари за лечење, секој ден плачам, бар за децата една соба ако може некој да направи

Можеби на овој свет најтежок е животот на сираците кои никогаш не ја чувствуваат подршката и топлината од некој родител. За жал таква судбина имала...