(ФОТО) Боки 13 по 5 години конечно дочека: Не постојат зборови кој можат да ја опишат радоста

Бојан Јовановски или попознат како Боки 13 откако излезе од затвор од ден на ден привлекува внимание во јавноста.

Особено по гостувањето на поткастот кај Лазаров каде што ќе се појави уште еднаш, веќе во понеделник.

Денес пак Боки 13 одново се огласи на својот фесјбук профил каде што напиша:

-Не постојат зборови кој можат да ја опишат радоста кога после 5 години можеш слободно да влезеш во црква на Велики петок да се помолиш и да се поклониш, ти благодарам Господе.Нека е за многу години