(ФОТО) Елена Ристевска со деколте од кое боли глава се огласи од скапиот остров

Своевремено една од најдобрите и најбарани пејачки кај нас Елена Ристеска по подолго време и низа години се врати на музичката сцена со нешто ново.

Елена Ристеска е претставник на една музичка ера која одбележа еден убав период на македонската музичка сцена со хитови со кои пораснаа многу млади генерации.

Популарната Ера долги години наназад важеше за една од најдобрите македонски пејачки и воедно најбарана кај публиката, но некако реши да се повлече од сцената.

Во меѓувреме разви и лансираше свој бизнис, козметички продукти, но кон крајот на актуелната година реши повторно да се врати на својата прва љубов, музиката.

Летово имаше доста настапи па реши да замине на заслужен одмор во соседна Грција на едно од најскапите места – островот Санторини.

На својот профил на инстаграм објави фотографија од себе со храна на масата, но она што влегува во очи е храброто бујно деколте кое доаѓа до израс.