(ФОТО) Како од мајка родена – македонската пејачка позираше потполно гола

Марија Тодоровска или попозната како Марија Луиса знае како да го привлече вниманието на јавноста и да се најде во центарот на вниманието.

Згодната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед.

Дека е привлечна, атрактивна и без „влакна на јазикот“ ни е добро познато, а сето тоа заедно ја прави и мошне контроверзна.

Некои ја нарекуваат и „кралица на бакшишот“, а настапува под уметничко име кое и е далеку попознато од оргиналното.

Овојпат се реши за храбар потег и направи фотосесија од која запира здив, а има и зошто. Позираше гола, како од мајка родена.