(ФОТО) Перо Антиќ објави фотка со новата девојка и тоа по пиџами

Македонската кошаркарска легенда и актуелен прв човек на нашата кошаркаркарска федерација, Перо Антиќ не престанува да привлекува внимание.

Што поради својот приватен живот и љубовта, што поради политичките ангажмани во соседна Србија и Република Српска, што поради функцијата во кошаркарската федерација.

По разводото со Ружица со која имаат три деца, Антиќ беше во врска со Катарина Ивановска, но и на тоа дојде крај.

Овојпат Антиќ вплови во романса со Сања Ристиќ со која објави заедничка фотка на својата инстаграм приказна.

На истата се гледа како двајцата носат пиџами додека се возат во автомобил.