(ФОТО) Гиговска откри зошто го крие бебето и кој му менува пелени

Познатата наша пејачка Антониа Гиговска неодамна се породи и заедно со нејзиниот сопруг Роберт Спасенцовски го добија првото синче на кое му го ставија името Киан.

Пејачката сето свое внимание го има концентрирано на нејзиното штотоку родено синче, па така сега во домот се’ се врти околу малечкиот Киан.

Сепак Антониа одвои време и за своите фанови па на Инстаграм стори си поразговара малку со нив.

А шо е работата која е причината шо го криеш Киан?, а таа одговори: Затоа што сега засега нема да потреба да го експонирам јавно.

Гиговска откри дека и покрај големите нокти таа успева да му ги менува пелените, а реши и да сними туториал за тоа.

А за бебчето имаше само пофални зборови: Многу е мил и питом, нонстоп се смешка и гуга, сака мноогу да ручка, не личи на мајка му.