(ФОТО) Македонската пејачка се возеше во такси и остане затечена – па објави што доживеа

Марија Тодоровска или попозната како Марија Луиса знае како да го привлече вниманието на јавноста и да се најде во центарот на вниманието.

Згодната битолчанка е фолк пејачка која на пошироката јавност и стана позната не по своите хитови туку по нешто сосема друго – нејзиниот изглед.

Имено, Марија Луиса отсекогаш изгледала привлечно, пожелно, ат рактивна, а на своите настапи прави и одлична атмосфера.

Луиса почна да има се повеќе настапи во македонскта престолнина, а ако го освоиш Скопје, велат си ја освоил и Македонија.

Особено кога Марија ќе заниша со колковите, ќе замеша со совршено обликуваната, подигната, цврста задница.

Оваа наша пејачка со право важи за кралица на бакшишот со оглед на тоа што безмалку по секој настап си заминува со солидна сума на пари кои задоволната публика и ги поклонува.

Овојпат таа на својот инстаграм профил сподели со какво искуство се соочила додека се возела во такси и сподели кратко видео.

„Илие е таксиметарот расипан или таксистов мисли дека сум од странство“ и притоа објави дека додека се вози веќе таксиметарот одбојал 879 денари.