(ФОТО) Еве како изгледа Спенџарска по попладневна дремка – ваква досега не сте ја виделе

Во годините наназад Јелена Спенџарска се промовираше во едноа од најпрепознатливите и највпечатливи тв водителки во македонската јавност

Згодната Беровчанка јавноста ја запозна преку утрински програми каде што е заштитен знак, а со гледачите секогаш знае како.

Спенџарска уште повеќе знае да привлече внимание со нејзиниот модерен, но истовремено префинет стил, а неретко знае и да си поигра со смелите комбинации во повеќе бои.

Спенџарска по бројните професионални ангажмани и патување, викендов реши да го помине во соседна Грција, поточно во Солун кај нејзиното момче.

Таа на својот инстаграм профил сподели една снимка во кој говори дека решила да одмори преку дента, но попладневната дремка и ја прекинала буџавата.

Кога излезе надвор од балконот виде дека има Парада на гордоста, а она што кај нејзините следачи веднаш беше забележано е изданието на Јелена.

Таа беше поспана, без грам шминка и во досега невидено издание.