(ФОТО) Македонската барбика се соблече во Дојран: Во црно бикини издоминира

Македонската фолк изведувачка Сања Цинцева или во јавноста попозната како Сања Барбика, важи за една од најзгодните и најубавите пејачки на македонската јавна сцена.

Но, Барби и покрај пеењето секогаш знаела да го привлече вниманието на јавноста. Дали тоа било некоја нејзина песна или пак со прово кативниот изглед кој го негува од почетокот на својата кариера, важно била во центарот на вниманието.

За македонската барби Швајцарија е веќе добро позната и омилена дестинација со оглед на тоа што и во минатото, пред вирусот таа беше чест гостин таму и имаше низа настапи кои секако носат добра заработк

Познато е дека отсекогаш била без влакна на јазикот и отворено зборува за се она што ја засега нејзе.

За разлика од многу познати македонки и нејзини колешки, таа сезоната на плажа реши да ја отвори на домашен терен и тоа во Дојран.

Таа реши да се искапе во езерот и се соблече само на црно бикини кои и ги истакна нејзините атрибути