(ФОТО) Спенџарска во жешко издание од плажа – ги покажа своите главни атрибути

Има луѓе кои едноставно или ги сакате или не, а тоа важи и за инфлуенсерката и водителка Јелена Спенџарска која изминатиов период буквално не се прибра дома. Цело време е некаде на пат и изврте неколку европски земји.

Секојдневно е активна на социјалните мрежи, па од она што го споделува нејзините фанови може да забележат дека водителката е презадоволна од нејзиниот начин на живот, тело и умстве на состојба.

Спенџарска уште повеќе знае да привлече внимание со нејзиниот модерен, но истовремено префинет стил, а неретко знае и да си поигра со смелите комбинации во повеќе бои.

Овојпат згодната беровчанка која е на пат да стане грчка снаа реши да одмори во Африка, а дестинацијата е Тунис.

Токму од таму сподели една жешка фотографија на која во преден план е нејзиното меѓуножје и нозете, нејзини главен атрибут со оглед на должината на иститите кои доаѓаат до израз.