(ФОТО) Сите ја гледаа оваа убава девојка до Александра Пријовиќ, а таа маж – Балканот во шок и неверување

Младата музичка ѕвезда Александра Пријовиќ приреди вистинска забава на четири големи концерти од пет закажани во Загреб, по што им оддаде почит на обожавателите и се сликаше со нив.

Речиси и нема човек во Хрватска што не се појавил во Арената, а посебно внимание привлече една слика.И додека сите гледаа во атрактивната „девојка“ со Александра, се испостави дека до неа е мажот Божидар Павлиќ, попознат под псевдонимот Божо Краљ.

Сите го познаваат Боза во светот на познатите, бидејќи тој е личен фризер на многу јавни личности.Павлиќ во хрватските медиуми зборуваше и за својот љубовен живот, а истакна дека главно го привлекуваат мажи.

– Не знам што ми ги пали толку многу, но најмногу ме контактираат оженетите мажи, сонуваат за ноќ помината со мене, можам да заклучам дека тоа е поради мојот атрактивен изглед, но искрено ми е жал за нивните жени – рече Божидар Она што е интересно, тој истакнува дека се чувствува како маж иако ја негува убавината на жената.

– Тоа е затоа што ми се допаѓа андрогениот изглед, сакам негувана кожа и коса, сакам шминка, мислам дека сето тоа е дел од животот и дека воопшто не треба да има предрасуди кон тоа затоа што облеката и сите козметички производи можат апсолутно биди унисекс. Јас сум човек од иднината – рече тој на темата.