Month: September 2023

(ФОТО) Итно се огласи Жика Јакшиќ од болница, ја откри вистината за неговата здравствена состојба

Одморот привршува, а новата сезона на снимање штотуку започна, поради што публиката со исклучително задоволство ја гледа авторката и водителката на емисијата „Никад није касно“,...

Македонската пејачка децидна: Да го направиме славно суштествово што ми се заканува со тужба

Познатата македонска фолк-пејачка Анета Наковска секојдневно е активна на Фејсбук каде без влакна на јазикот ги решета сите против кои има некаков коментар. Пред некој...